Главная » Статьи » Статьи [ Добавить статью ]

Як поліпшити вимову по-англійському
Як поліпшити вимову. Ось кілька порад, які допоможуть вам поліпшити свою вимову.

Перш за все, ви неповинні хвилюватися, що у вас не ідеальне англійська вимова. Адже насправді важливо те, щоб вас розуміли. Більше того, практично неможливо отримати ідеальний англійський акцент вивчаючи мову не в англомовних країнах.

Однак, все ж є купа способів, щоб поліпшити свої вимовні навички.

1. Слухайте розмовну англійську мову так часто, як це необхідно.

Вслухуйтеся, як диктори вимовляють різні слова і моделюйте свою вимову за їх зразком.

2. Вивчіть фонетичний алфавіт.

Використовуйте сторінку з фонетичним алфавітом (є на перших сторінках більшості хороших словників). Сторінка допоможе вам вимовляти нові слова правильно.

3.Не забувайте вивчати слова з правильним наголосом.

Кожне англійське слово володіє своїм наголосом або певної інтонацією. Приміром, в слові "believe" є два склади (be і lieve), але наголос падає тільки на другий склад. Ми говоримо be'lieve а не 'be lieve. Наголос слова в словниках позначається апострофом ('), який ставитися перед ударним складом.

Наголос у слові грає важливу Родь. Насправді, більше вірогідності що вас не зрозуміють буде в результаті того, що ви невірно поставите наголос у слові, ніж якщо ви не правильно вимовите який- або звук.

4. Ретельно проробіть ті звуки, у вимові яких ви відчуваєте труднощі.

Залежно від того, який у вас рідна мова, можуть виникнути різні проблеми при проголошенні тих чи інших звуків. Так, наприклад, фрацузи часто відчувають труднос при проголошенні звуку "th"; китайці не можуть впоратися зі звуками "r" або "l", а араби не дружать зі звуками "p" і "b".

5. Тренуйте звуки, які виходять у вас найгірше.

Дуже корисна вправа - "мінімальна пара". Якщо у вас є труднощі в розходженні звуків "p" and "b", спробуйте потренувати слова, які різняться тільки звуками "p" і "b":

Приміром, "текст" і "Ведмідь"; "Вага" і "Бонд"; "Свято" і "купити" і т.д.

6. Пам'ятайте про інтонації і наголос всередині пропозиції.

Не всі слова всередині пропозиції однаково виділяємо наголосом. Зазвичай інтонаційно виділяються тільки "інформаційні" слова- ті слова, які несуть в с собі інформаційне навантаження всього пропозиції. 'Where's the' pen I 'gave you? 'Where's the' red 'pen I' gave you? Where's the 'red and' blue 'pen I' gave you 'yesterday?

Слова без акценту (такі як "", "я", "ти" і "і") не несуть на собі стільки інформації як слова з наголосом. Такі слова зазвичай короткі і часто скорочуються ще більше. Так, наприклад, "і" вимовляється як "ООН".

Мінлива інтонація

Наголос в пропозиція не стійке, в порівнянні з наголосом в словах. Нерідко ви можете виділити інтонаційно ті слова, які зазвичай не мають наголосу для того, щоб підкреслити інше значення. Приміром: I 'love you. (Любить, а не просто подобається) 'I love you. (С наголосом на слово I для того. Щоб підкреслити, що саме цей, а не інший людина любить.) I love 'you. (І ніхто інший.)

Інтонація

Є пара простих правил для запам'ятовування про інтонації. Зазвичай голос йде вгору в кінці речення, коли ми ставимо запитання. Голос падає, коли ми вимовляємо стверджувальне пропозицію.

Інтонація також важлива в так званих "питання тегів": Ви його знаєте, чи не так? (З підйомом інтонації на фразі "не так?" Для того, щоб показати, що це питання) Ти знаєш його, чи не так. (С падаючої інтонацією на фразі "не так" для того, щоб показати, що це твердження, з яким ваш співрозмовник повинен погодитися).

7. Вчіться розрізняти вимова

Наприклад, "ція" в кінці листа proiznositsâ як "уникати" в той час як "Сіон" Може proiznositsâ як "Жун". Suŝestvuût Konečná: деякі моделі proizneseniâ Де або inyh zvukosočetanij, ODNAKO всі знаємо буде відправлений ВДУ variativnost 'вимови. Так, наприклад, zvukosočetanie "ФФУ" čitaetsâ як в листі "грубої" та "жорстким" або "або", як в "повинен" і "купив" або "о", як в ", хоча" і "тісто".

8. Не поспішайте

Коли ви говорите занадто швидко, проблеми виникає в тому, що ви "ковтаєте" деякі звуки, не встигаєте проговорити звуки як слід або просто змішуєте їх. Коли ви говорите занадто повільно, ви можете здаватися смішними. Але все ж краще говорити повільно й так, щоб вас розуміли, ніж швидко з помилками і опасаяст того, що те, що ви говорите - не зрозуміло хто слухає.
Категория: Статьи | Добавил: nickon (15.08.2014)
Просмотров: 1018 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
ComForm">
avatar